دسته بندی محصولات
برندها

قیمت میلگرد ساده کارخانه کویر کاشان

لیست قیمت امروز میلگرد ساده کارخانه کویر کاشان

میلگرد ساده کارخانه کویر کاشان

میلگرد کویر کاشان این روز ها سهم زیادی از بازار آهن و فولاد کشور را در بر گرفته است شرکت بین المللی سپید فراب کویر کاشان در سال 1379 تاسیس شد. این مجموعه با عنوان کویر کاشان شناخته شده و عمده فعالیت آن در ابتدای تاسیس در زمینه بازرگانی و تجارت بوده است.

مدیران تصمیم گیرنده در این مجموعه با شناخت بیشتر از بازار و نیازهای اقتصادی جامعه هدف تصمیم به تغییر رویکرد مجموعه به سمت تولید رفته و به این ترتیب شرکت تولیدی سپید فراب کویر کاشان در منطقه محروم آران و بیدگل تاسیس شد. تاسیس این مجموعه مژده اشتغال زایی، تولید و رونق اقتصادی و اجتماعی منقطه را با خود برای این منطقه محروم به ارمغان آورد.

میلگرد یا آرماتور، پروفیلی است که در صنعت ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد ها انواع مختلفی دارند که پرکاربرد ترین آن ها میلگرد آجدار و میلگرد ساده می باشد که در حوزه آهن آلات پر مصرف قرار می گیرد. قیمت میلگردها براساس قیمت تمام شده مواد تشکیل دهنده آن با احتساب ارزش افزوده محاسبه می گردد

این نوع میلگرد بدون عاج تولید می شود و دارای مقاومت تسلیمی 2400 و مقاومت کشش3600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد که در بازار با همان عنوان میلگرد ساده خرید و فرش می شود.

کارخانه های تولید کننده میلگرد ساده عبارتند از میلگرد ساده نوین متین، میلگرد ساده آیین صنعت، میلگرد ساده کویر کاشان و... که شما می توانید قیمت روز میلگرد ساده را در بخش قیمت گذاری های سایت آهن استیل یکتا مشاهده نمایید.

میلگرد ساده کارخانه کویر کاشان
قیمت‌ها بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است