دسته بندی محصولات
آهن یکتا

هر آنچه باید در مورد فسفر برنز بدانید

درباره فسفر برنز بیشتر بدانید‌

فسفر برنز چیست ؟

فسفر برنز یکی از آلیاژهای مس می باشد که از ترکیب قلع و فسفر تولید شده است. این آلیاژ دارای 0.5 تا 11 درصد قلع و 0.01 تا 0.35 درصد فسفر بوده که وجود قلع در آن موجب می شود میزان استحکام این آلیاژ در برابر خوردگی و اتسحکام افزایش یابد. همچنین وجود فسفر در آن باعث افزایش مقاومت آن در مقابل سایش و سختی خواهد شد. از دیگر تاثیرات فسفر در این آلیاژ می توان به کاهش ویسکوزیته مذاب برای ریخته گری راحت تر و همچنین کاهش مرزدانه های بین کریستال ها اشاره نمود.

ویژگی های فسفر برنز

فسفر برنز رسانای بسیار خوبی برای جریان برق است. و همچنین دارای ویژگی های فنر مانند است. فسفر برنز دارای خواص مغناطیسی نیست. از فسفر برنز به عنوان فنر نیز استفاده می شود اما بر خلاف مس برلیوم، فسفر برنز در برخی مواقع قابلیت خم شدگی ندارد و نمی توان به آن حرارت و گرما داد. از فسفر برنز به خاطر خواص فنر مانند آن استفاده های بسیار زیادی می شود و بیشتر فروش فسفر برنز مربوط به خواص فنر مانند آن می شود

خرید فسفر برنز

مجموعه ی آهن یکتا هم اکنون این افتخار را دارد که انواع فسفر برنز شرکت های معتبر را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان و خریداران فسفر برنز در سراسر ایران قرار دهد. شما خریداران و مصرف کنندگان می توانید جهت تهیه ی میلگرد فسفر برنز و لوله فسفر برنز و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با کانالهای ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید. به علت نوسانات قیمت برای خرید فسفر برنز و استعلام قیمت تماس بگیرید.