دسته بندی محصولات
آهن یکتا

سوالات متداول

آهن استیل یکتا با داشتن کادری حرفه ای و متخصصین از مشاوره تا تحویل بار در مقصد مورد نظر شما و همراه شماست تا لذت خریدی آسوده را تجربه کنید.

شرکت آهن استیل با توجه به نیاز های مشتریان سعی بر تشکیل زیر مجموعه های خدمات رسان جهت تسهیل در امر خرید و فروش آهن آلات و فولاد های آلیاژی نموده است.

به دلیل تجربه و بیش از 15 سال سابقه در حوزه خرید و فروش آهن آلات با داشتن کادری مجرب ، حرفه ایی و تخصصی و مشتریان ارزشمندی که در سراسر کشور در کنار این مجموعه هستند ،ارائه گواهی های مختلف و امکان بازدید قبل از خرید ، مواردی است که ما را معتبر و قابل اعتماد ساخته است .

آهن استیل یکتا با 15 سال سابقه موفق افتخار همکاری با کارخانه های تولید انواع آهن الات و فولاد در سراسر کشور را داشته و در حال حاضر با کارخانه های میلگرد ذوب آهن اصفهان - فولاد فایکو - فولاد میانه - شاهرود - نیشابور - پرشین فولاد - ظفر بناب - بردسیر کرمان - حسن رود - سیرجان حدید. درحال همکاری میباشد و مشتریان میتوانند در قسمت محصولات تنوع , سایز و ابعاد مختلف را مشاهده کنند.

به علت نوسانات نرخ ارز قیمت ها ممکن است در ساعت و یا در روز تغییر کند ولی در شرایط با ثبات بازار اعتبار پیش فاکتور تا پایان تایم اداری همان روز میباشد و در زمان نوسانات در لحظه واریزی نیاز به اخذ تایید مجدد میباشد.

بله به دلیل رفع نیاز مشتری ها و ارائه بهترین خدمات به مشتریان بعد از اعتبار سنجی شرایط خرید اعتباری را لحاظ کردیم.

شما میتوانید با هماهنگی با بخش فروش هنگام تایید و خرید بار مورد نظر درخواست سرتیفیکیت کرده و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. سرتیفیکیت شامل تست - آنالیز - سختی - کشش - و سایر تست های مورد نیاز مشتریان است که بعد از اتمام فرایند خرید تحویل مشتری میگردد.

با توجه به تنوع و گوناگونی محصولات این شرکت به طور کامل و دقیق نمیتوان سایز ها و استاندارد ها را تعریف کرد ولی در اکثر مواقع سایز و استاندارد مورد نظر مشتری در انبار موجود میباشد.

برای ارسال بار هیچ محدودیتی وجود ندارد و طبق توافق فی مابین و هماهنگی با مشاوران ما میتوان زمان و ساعت را مشخص کرد.

مسافت و وزن کالا-نوع کالا-تعداد محل های بارگیری.